Kariera

Poszukujesz pracy?

 

Dołącz do naszego zespołu

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Elastyczny czas pracy
Bezpieczeństwo i dobre warunki pracy
Stabilne zatrudnienie
Przyjazny zespół nastawiony na wspólną realizację celów

Benefity dla pracowników

Prywatna opieka medyczna

Pożyczki zakładowe z ZFŚS

Program Rekomendacji Pracowników

Dofinansowanie studiów oraz języków obcych

Dofinansowanie do karty Multisport

Cykl szkoleń Akademii Rockfin

Opinie

 • Pracę w Rockfin rozpoczęło się 9 lat temu. Firma dotarła do moich oczekiwań, zdobyłem doświadczenie w sektorach: Oil&Gas, Power oraz Industry. Zgrany zespół wykonawczy, który udostępnia moje narzędzia w zarządzaniu oraz tworzenie. Dla mnie w pracy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnej technologii. Rockfin mi zapewnia szerokość wymiarową. Występujący ogromny rozwój firmy przez cały okres mojej pracy i jestem dostępny, że jest dla mnie właściwym miejscem.
  Dariusz
  Dyrektor Zakładu
 • Swoją karierę w firmie Rockfin zacząłem jeszcze na studiach, od stażu w dziale konstrukcyjnym. Obecnie jestem Kierownikiem Zespołu Konstruktorów Mechaników.
  Marcin
  Head of the Mechanical Design Team
 • Praca w Rockfin jest pracą dającą niezwykłe szanse rozwoju. Firma produkuje duże systemy dostarczane dla przemysłu praktycznie na całym świecie, stąd spotykamy się w czasie projektowania z różnymi wymaganiami użytkowników, pozwalającymi poznać wiele stosowanych na świecie rozwiązań popartych praktycznym doświadczeniem ich użytkowników.
  Dariusz
  Department Director
 • Pracuję w firmie Rockfin od 2011 roku. W pracy bardzo ważny jest dla mnie ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia. Dużym atutem jest młody i zgrany zespół. Firma umożliwia zdobywanie nowych umiejętności poprzez szkolenia i różnorodność wyzwań. Ogromny rozwój firmy i dobra pozycja zapewniają poczucie stabilności.
  Semiramida
  Quality Assurance Coordinator
 • Pracuję w firmie Rockfin w Dziale Zakupów od ponad 13 lat. Rozwój firmy pozwolił rozwinąć się również mnie. Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, targach, prowadzenie rozmów biznesowych w obcych językach oraz realizacja ciekawych projektów produkcyjnych na specyficzne rynki, miały wpływ na mój rozwój osobisty oraz podniesienie kompetencji zawodowych. Firma jest otwarta na rozwój pracownika oraz daje poczucie stabilności
  Alicja Nowik
  Purchasing Manager

Nasze działy

1-5a

Zarządzanie projektami

W skład Zespołu Zarządzania Projektami wchodzą Zespoły Biznesowe odpowiedzialne zakreślony obszar produktowy lub obsługę danego klienta.
2-3-1

ŁAŃCUCH DOSTAW

SCM zapewnia zintegrowane zarządzanie trzema obszarami logistyki - magazynowej, transportowej oraz zaopatrzenia. Połączenie to ma na celu (...)
Pokaż więcej
RD

RESEARCH& DEVELOPMENT

W strukturach firmy został wyodrębniony dział R&D, który ma kluczowe znaczenie w procesie wdrażania nowych projektów oraz strategii badawczo-rozwojowej przedsiębiorstwa (...)
Pokaż więcej
JAK

JAKOŚĆ

Dział odpowiada za wdrażanie, nadzorowanie i rozwijanie procesów wewnętrznych związanych z kontrolą i zapewnieniem najwyższej jakości produktów i usług, bezpieczeństwem pracy z dbałością o środowisko naturalne (...)
Pokaż więcej
KADRY

KADRY

Zespół HR oprócz działań administracyjno-płacowych zajmuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi będąc jednocześnie aktywnym rzecznikiem i partnerem pracowników (...)
Pokaż więcej
KONTR

KONTROLING

Dział kontrolingu pełni w firmie funkcję doradczą. Poprzez system metod, narzędzi, technik i modeli wspomaga proces planowania oraz koordynowania procesów w przedsiębiorstwie (...)
Pokaż więcej
SPRZED

SPRZEDAŻ

Zajmuje się realizacją strategii handlowej, pozyskiwaniem nowych klientów oraz negocjacją umów. Ze względu na bliskie, osobiste relacje z klientami zapewnia wzajemną komunikację między (...)
Pokaż więcej
IT

IT

Zadaniem działu IT jest dbanie o szeroko rozumiane bezpieczeństwo informatyczne przedsiębiorstwa oraz zapewnienie bezawaryjności i stabilności systemów, na których pracuje firma (...)
Pokaż więcej
3-1-1

KONSTRUKCYJNY

Dział konstrukcyjny odpowiada firmie za przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej wymaganej na etapie prowadzenia ustaleń technicznych z klientem i użytkownikiem końcowym (...)
Pokaż więcej
TECH

TECHNOLOGICZNY

Odpowiada za opracowanie technologii dla procesów specjalnych w procesie produkcji m.in. spawania, gięcia, wykonywania zabezpieczeń antykorozyjnych, montażu instalacji elektrycznych (...)
Pokaż więcej
PROD

PRODUKCJA

Dział produkcyjny organizuje i prowadzi procesy produkcyjne min. spawanie rurociągów, montaż, malowanie oraz instalacje elektryczne na układach (...)
Pokaż więcej
KSIE

KSIĘGOWOŚĆ

Pracownicy działu księgowości są jednymi z kluczowych w firmie. To od ich wiedzy, doświadczenia i umiejętności zależy często sukces i stabilność finansowa przedsiębiorstwa (...)
Pokaż więcej
MARK

MARKETING

Dział odpowiada za realizację strategii marketingowej m.in. za budowanie odpowiedniego wizerunku marki Rockfin wśród obecnych oraz potencjalnych klientów, partnerów biznesowych, lokalnej (...)
Pokaż więcej
serwis

SERWIS

Dział Serwisu tworzy zespół złożony z wykwalifikowanych inżynierów serwisu świadczących usługi na całym świecie i posługujących się specjalistyczną wiedzą, narzędziami i urządzeniami testującymi (...)
Pokaż więcej

 

INTERESUJE CIĘ
INNE STANOWISKO?
DAJ NAM ZNAĆ.

KONTAKT

 

Trusted by Industries